У Дніпрі можуть запустити катери між Сонячним і центром

У Дніпрі можуть запустити катери між Сонячним і центром

У Дніпрі можуть запустити катери між Сонячним і центром

Дніпровська мерія працює над тим, щоб поліпшити дорожній рух і зменшити кількість пробок, які виникають у зв'язку з ремонтом Центрального мосту. Про це повідомив директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровського міської ради Ігор Маковце.


«Зараз ми, узгодивши рішення з поліцією, змінили режим роботи близько 15 світлофорних об'єктів в місті - підвищили пропускну здатність основних напрямків руху, щоб зменшити кількість пробок. Також ми розглядаємо варіант курсування двох катерів між центром міста і житловим масивом Сонячний. Але за день катер може переправити лише 7 тис. Чоловік. Для порівняння - на автобусах через Центральний міст щодня їздять близько 300 тис. Городян. Є пропозиції від жителів Дніпра про перенесення кінцевих зупинок транспорту. Тому будемо розглядати всі можливі варіанти », - зазначив Ігор Маковце.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Приобретаем оборудование для шиномонтажа по доступной цене  /  Все для эпиляции и депиляции в интернет гипермаркете по выгодным ценам!  /  Самая качественная и модная детская одежда представлена на полках нашего интернет магазин  /  Сборная Египта и Уганды сохранят лидирующее положение после 2 тура  /  Интернет казино GoXBet  /  Тренды одежды 2019 года по мнению ведущих дизайнеров Украины  /  Лучшие игровые автоматы онлайн  / 
Повернутись до початку