Українців визнали нещасною нацією Європи

Українців визнали нещасною нацією Європи

Українців визнали нещасною нацією Європи

Україна зайняла 132-е місце в світі в рейтингу найбільш щасливих країн, тоді як ще в минулому році розташовувалася на 123-му. Наша країна розташувалася між Ганою (131) і Угандою (133). Рейтинг опублікований World Happiness Report 2017, які публікуються за ініціативою ООН, передає TV-5.


Найщасливішою країною стала Норвегія. Інші північно-європейські країни: Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія - увійшли до групи лідерів. США в цьому рейтингу посіли 14-е місце, Росія - 49-е, Білорусь - 67-е, а Китай 79-е. Найнещаснішою країною стала Центральноафриканська республіка - 155 місце.

Рейтинг складався на основі таких показників, як обсяг ВВП на душу населення, рівень соціального забезпечення, очікуваний час збереження здоров'я, свобода робити життєві вибори, благодійність і сприйняття корупції.

Нагадаємо, що Міжнародний день щастя - святкується в усьому світі сьогодні, 20 березня. Свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН 28 червня 2012 року з метою підтримки тієї ідеї, що прагнення до щастя є невід'ємним бажанням кожної людини на планеті.

джерело 34

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Приобретаем оборудование для шиномонтажа по доступной цене  /  Все для эпиляции и депиляции в интернет гипермаркете по выгодным ценам!  /  Самая качественная и модная детская одежда представлена на полках нашего интернет магазин  /  Сборная Египта и Уганды сохранят лидирующее положение после 2 тура  /  Интернет казино GoXBet  /  Тренды одежды 2019 года по мнению ведущих дизайнеров Украины  /  Лучшие игровые автоматы онлайн  / 
Повернутись до початку