Укласти шлюб за добу можна буде по всій Україні

Укласти шлюб за добу можна буде по всій Україні

Укласти шлюб за добу можна буде по всій Україні

Кабмін підтримав ініціативу Мін'юсту щодо розширення проекту «Шлюб за добу» на всю Україну. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.


Поширення пілотного проекту на території інших населених пунктів, зокрема сіл, дозволить максимально наблизити відповідну адміністративну послугу до споживачів, створивши сприятливі умови для її отримання. З джерела 34

Як повідомляє Кабмін, мета даної ініціативи - створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану для реалізації гарантованого державою права на шлюб.

Нагадаємо: послуга з реєстрації шлюбу за спрощеною процедурою в скорочений термін «Шлюб за добу» зараз діє в 20 населених пунктах. Даним сервісом з моменту запуску 29 липня 2016 скористалися 5 630 пар.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  /  Водонагреватель Титан электрический  /  Купить панели МДФ  / 
Повернутись до початку