Важлива інформація про Glutamine Pro Nutrition

Важлива інформація про Glutamine Pro Nutrition

Важлива інформація про Glutamine Pro NutritionGlutamine Pro Nutrition – порошкова форма глутаміну – спортивний препарат, який належить до категорії біологічно активних добавок. Використовується з метою підвищити силові показники і прискорити відновні процеси після тренінгу. Як показує практика, глутамін сприяє зміцненню серцево-судинної системи, а також імунітету. Крім того, саме з глутаміну відбувається синтез всіх замінних амінокислот.


Glutamine від європейської компанії Pro Nutrition виготовляється з німецької або угорської сировини з урахуванням міжнародних стандартів якості, що в позитивну сторону позначається на його ефективності. Атлети на масонаборі відзначають приріст сухої м'язової маси на 5-12% уже через місяць регулярного вживання, а пауерліфтери – прогрес в базових вправах до 10%. Зрозуміло, необхідно дотримуватися спортивного режиму і правильного раціону харчування.

Навіщо приймати Glutamine Pro Nutrition

На жаль, у сучасної людини не завжди є можливість вчасно перекусити і тим більш вживати якісну їжу. А якщо організм схильний до постійних фізичних навантажень, то потреба в білках і складних вуглеводах помітно зростає, а їх дефіцит зупиняє прогрес. У деяких випадках відзначається апатія і небажання тренуватися. Це нормальне явище, адже організм в першу чергу витрачає амінокислоти з м'язів, які складаються на 60% з глутаміну. Спортивні дієтологи малорозвинених країн сумніваються в ефективності даної амінокислоти в чистому вигляді, але в США і Європі глутамін увійшов до списку одних з найбільш рекомендованих препаратів для культуристів і силовиків.

Ефект від прийому Glutamine Pro Nutrition

  • Помітне зростання сухої м'язової маси
  • Промальовування м'язів і венозність
  • Укріплення імунної системи
  • Прогрес в силових характеристиках
  • Підвищення витривалості
  • Нормалізація метаболічних процесів
  • Збільшення загальної і м'язової витривалості

Рекомендації щодо застосування Glutamine Pro Nutrition

Випивайте по одній порції щоранку і перед тренуванням, також буде незайвим після тренінгу разом з протеїновим коктейлем. У дні відпочинку від тренажерного залу досить декількох прийомів протягом доби.

Такою добавкою як глутамін буде доречно доповнити будь-який період тренування. Найчастіше його приймають під час нарощування загальної маси та на «сушці». Для кращої ефективності його можна поєднувати з іншими амінокислотами або амінокислотними комплексами.


Джерело: http://1777.ru/stavropol/one_lenta.php?id_one=5587&id=29

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Лучшие и худшие 3-х летние автомобили  /  Купить качественную резину, шины, диски от «AvtoCord»  /  Майстерня по ремонту телевізорів Контакт Сервіс  /  Перила з нержавіючої сталі  /  Винница становится европейским городом  /  Удобный заезд для инвалидных колясок  /  Інтегрований розвиток Житомира  / 
Повернутись до початку