У збірні викликали 16 гравців ФК Дніпро

У збірні викликали 16 гравців ФК Дніпро

У збірні викликали 16 гравців ФК Дніпро

У збірні України різних вікових груп викликані 16 гравців Дніпра. Повідомляє прес-служба футбольного клубу.

Капітан синьо-біло-блакитних Руслан Ротань відправився в національну збірну України, яка зустрінеться в кваліфікації чемпіонату світу з Хорватією.


В українську молодіжку, яку чекають два товариських матчі з Туреччиною (24 березня) і Сербією (28 березня), Дніпро делегував чотирьох гравців: Артема Довбіка, Ігоря Когута, Юрія Вакулко і Владислава Кочергіна.

П'ятеро дніпрян потрапили до складу юнацької збірної U-18. Тимофій Сухар, Олександр Сафронов, Іван Будняк, Каміль Хучбаров і Ярослав Гоменко візьмуть участь в міжнародному турнірі «Кубок Федерацій» в Латвії (24-27 березня). Також в цю збірну викликаний тренер В'ячеслав Кернозенко.

Збірним України U-17 і U-19 чекає участь в еліт-раундах Євро-2017 (матчі відбудуться 23, 25 і 28 березня). До лав молодших з Дніпра викликані Денис Тарадуда і Владислав Супряга, а старші розраховують на Андрія Луніна, Дмитра Бондаря, Максима Луньова і Євгена Чеберко.

Які залишилися в розташуванні клубу гравцям надані вихідні дні. На тренувальній базі в Придніпровську дніпряни зберуться в середу, 22 березня.

джерело 34

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Авто аукцион  /  Встраиваемые светильники недорого  /  Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  / 
Повернутись до початку