У Дніпрі запрошують в волейбольну команду людей з обмеженими можливостями

У Дніпрі запрошують в волейбольну команду людей з обмеженими можливостями

У Дніпрі запрошують в волейбольну команду людей з обмеженими можливостями

У Дніпрі запрошують в волейбольну команду людей з обмеженими возможностяміСетка від статі - на відстані більше метра, гравці не варті, а сидять, вставати заборонено. Такі правила волейболу сидячи, який для людей з обмеженими можливостями. У Дніпрі набір в таку волейбольну команду триває. У ній вже 15 гравців, половина з них - АТОшнікі з травмами кінцівок або хребта.


Повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Спорт - найкраща реабілітація. Для людей з особливими потребами на Дніпропетровщині створена волейбольна команда. У ній - спортсмени-любителі і поранені бійці АТО. Головне правило - грати сидячи. Хто буде демонструвати високі спортивні досягнення, має шанс потрапити в паралімпійську чоловічу збірну України. Приєднатися до тренувань можуть всі бажаючі. Набір триває », - зазначив голова ДнепрОГА Валентин Резниченко.

 
Волейбол сидячи - для тих, хто з різних причин не може грати в повний зріст.
Ігор Сулим в зоні АТО отримав поранення лівої руки і шиї, виходячи з Іловайського котла. Лікувався в Дніпрі, проходив реабілітацію в Литві, тепер зміцнює здоров'я спортом.
 
«Люди, які перенесли травми, можуть знайти тут друзів, подолати скутість і адаптуватися до нового життя», - каже демобілізований.
 
АТОшнік Андрій Гула отримав шість кульових поранень під Горлівкою. Каже, волейбол допомагає йому повернутися до повноцінного життя.
 
«Мене привів в команду товариш, який теж служив на Донбасі. Спорт - це прекрасна реабілітація, і спілкування. Я з м'ячем на «ти» давно: грав у футбол і баскетбол. Правда, грати сидячи непросто. Рухатися по твердому підлозі важко. Але якщо є мета, то перешкод не існує », - каже Андрій Гула.
 
Тренування проходять двічі в тиждень: по середах учасники займаються на тренажерах, по суботах - ігровий день.
 
Передають знання професійні тренери Дмитро Мельник та Олексій Харламов, які входять до складу національної паралімпійської збірної.
 
«Ідея створити волейбольну чоловічу команду виникла після Олімпіади в Ріо. Вона відкрита для всіх людей з обмеженими можливостями, особливо для учасників АТО, які отримали трави. Атмосфера у нас дружня, тренуватися є де », - розповів Олексій Харламов.
 
Волейбольна команда створена на базі регіонального центру з інваспорту в Дніпрі. Приєднатися до неї можуть усі бажаючі. Запис за телефонами: (050) 636-55-35, (099) 007-48-54.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Авто аукцион  /  Встраиваемые светильники недорого  /  Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  / 
Повернутись до початку