Спортсмени Дніпропетровщини здобули 5 медалей на Чемпіонаті України з таїландського боксу

180 спортсменів з усієї країни зібрав Чемпіонат з таїландського боксу. За першість змагалися і боксери з Дніпропетровщини. 5 медалей і запрошення до всеукраїнської збірну - з такими досягненнями повернулися спортсмени додому. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Чемпіоном країни з таїландського боксу серед дорослих став 16-річний Олег Беспятов з Кривого Рогу. За підсумками змагань Олега запросили до національної збірної.

Серед дітей переміг криворіжець - 8-річний Богдан Поліщук. Богдан займається Таїланду боксом всього 3 роки, але у нього за плечима вже 7 перемог в різних змаганнях.

Друге місце серед дівчат отримала 21-річна Діана Абілова з Дніпра. Бронза - у 16-річного Владислава Толбаса і 18-річного Луки Павловського. Хлопці тренуються в Дніпрі.

«Зараз в таїландському боксі Дніпропетровщини відбувається зміна поколінь. Серед молодих спортсменів є багато перспективних. Але чи зможуть вони в дорослому спорті вийти на всеукраїнський рівень - це питання часу і їх бажання. Дніпропетровщина сьогодні - в п'ятірці кращих в Україні. Сподіваюся, що зможемо увійти і в трійку », - зазначив голова дніпропетровської філії Української національної федерації таїландського боксу Сергій Лавренко.

Чемпіонат України з таїландського боксу проходив протягом 4 днів в Білій Церкві. У ньому взяли участь 180 спортсменів з різних регіонів країни.