Михайленко розповів, що завадило Дніпру обіграти Карпати

Сьогодні, 17 березня, Дніпро на домашній арені приймав львівські Карпати. Команди розійшлися нічиєю - 0: 0.

У першому таймі жодна з команд не змогла створити гострих моментів. А ось другий тайм пройшов набагато жвавіше. Вже на 48 хвилині Карпати були близькі до голу. Ксьонз пробив зліва зі штрафної, але врятувала далека штанга. Дніпро відповів на 55 хвилині. Довбік після подачі від Баланюк виявився один в 10 метрах від воріт, але пробив вище. Відмінний шанс упустили дніпряни на 62 хвилині матчу. Вакулко обійшов всіх захисників, виходив один на один з воротарем, але в підсумку пробив мимо. На 73 хвилині помилка Влада могла привести до голу львів'ян. М'яч опинився у Гладкого і той пробив, але ситуацію врятував Лунін.

У сьогоднішньому матчі у гравців Дніпра було дуже багато помилок, що відбилося на результаті. Головний тренер ФК Дніпро Дмитро Михайленко вважає, що всьому виною брак майстерності та технічного оснащення:

«Ми говорили, що дуже непросто перейти з юнацького футболу на рівень Прем'єр-ліги. І ми бачимо, що проти команд, які добре обороняються, укомплектовані якісними захисниками, а в Карпатах зараз підібрані такі, нам потрібно докладати надзусилля. По грі ми домінували в другому таймі, але бачимо, що велика кількість технічного браку і неправильних рішень в фазі атаки не дозволяє нам забивати і створювати більше моментів. У нас був момент з виходом один на один, але він навіть не закінчився виразним ударом - був кидок по воротах. Якщо реалізовувати такі моменти, буде інший результат ».

Нагадаємо, що минулий домашній матч Дніпра також завершився нічиєю. Команда розійшлася з Чорноморцем з рахунком 1: 1.