Дніпровська спортсменка стала срібним призером на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби

Вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності Вікторія Рибовалова стала володаркою двох срібних медалей на континентальних змаганнях. Так спортсменка підсумувала Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ДнепрОГА.

У словенському місті Марібор завершився Чемпіонат Європи з кульової стрільби у вправах з пневматичної зброї.

Вікторія Рибовалова піднялася на другу сходинку п'єдесталу пошани двічі. На рахунку Вікторії Рибовалова 2 золотих медалі у вправах ВП-11а і ВП-11 (гвинтівка, рухома мішень).

Срібною призеркою спортсменка з Дніпра стала в командному заліку. Медальний шлях долала разом з Людмилою Василюк та Галиною Авраменко.

У континентальних змаганнях взяли участь понад 630 спортсменів з 46 країн світу.

Українська збірна повернулася додому з другим місцем у загальнокомандному заліку. За підсумками змагань, в активі нашої команди 18 медалей: 6 найвищого ґатунку, 10 срібних і 2 бронзових.