Троїцький собор Дніпра

Троїцький собор Дніпра

Троїцький собор Дніпра

Цікаві чутки ходять в народі і про Троїцькому соборі. Чи не для кого не секрет що це одна з найстаріших церков Дніпропетровська. Це церква не завжди мала такий зовнішній вигляд як зараз і частину храму, так званий головний вхід, був добудований пізніше. Свого часу Троїцький собор був найвищою будівлею Дніпропетровська. Але якщо цю інформацію можна зарахувати до фактів, тобто і містичні чутки про це місце.


Троїцький собор це дуже сильне в духовному плані місце, а такі місця крім світлого, православного і духовного, завжди притягували до себе всяку нечисть. Кажуть що багато відьом на православні свята ходять до церкви відмолювати свої гріх і цей собор не виняток. За найсміливішими версіями ночами в Троїцькому соборі самі пересуваються ікони і літають свічки.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Приобретаем оборудование для шиномонтажа по доступной цене  /  Все для эпиляции и депиляции в интернет гипермаркете по выгодным ценам!  /  Самая качественная и модная детская одежда представлена на полках нашего интернет магазин  /  Сборная Египта и Уганды сохранят лидирующее положение после 2 тура  /  Интернет казино GoXBet  /  Тренды одежды 2019 года по мнению ведущих дизайнеров Украины  /  Лучшие игровые автоматы онлайн  / 
Повернутись до початку