Монастирський острів в Дніпрі

Монастирський острів в Дніпрі

Монастирський острів

Романтична і таємнича пам'ятка Дніпропетровська - Монастирський острів. Це одне з найпопулярніших місць серед городян. Потрапити на острів можна по пішохідному мосту, особливо вподобаному молодятами - традиція вішати замки щастя на перилах не перестає бути актуальною.


Ще один варіант дістатися на острів - швидкісний тролів. Так ви потрапите на новий оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на місто. А біля підніжжя шумить штучний водоспад заввишки 17 метрів. Окрасою острова є білосніжна Миколаївська церква, побудована в 1999 році. Її позолочений купол видно з різних точок міста. Ще одна визначна пам'ятка - пам'ятник великому Кобзарю Тарасу Шевченку. Цей монумент один з найбільших в Україні.

Зоопарк, акваріум, різні атракціони, кафе і ресторани, водна станція, кінний двір, пляжна зона - все це сприяє повноцінному відпочинку. Зупинитися в Дніпропетровську можна в готелі або приватних апартаментах. Недалеко від Монастирського острова є кілька готелів.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Авто аукцион  /  Встраиваемые светильники недорого  /  Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  / 
Повернутись до початку