Клімат міста Дніпро

Клімат міста Дніпро

Клімат міста Дніпро

Клімат помірно-континентальний, теплий. На мікроклімат сильний вплив робить Дніпро, збільшується вологість повітря у весняно-осінній період.


Клімат міста типовий для клімату степового півдня України і є сухостепову. У слідстві глобальної зміни клімату на Землі набуває характеристики типового середземноморського клімату, з прохолодною, дощовою зимою і жарким, сухим літом.

Зима порівняно м'яка, з похмурою погодою, частими відлигами і туманами. Середня температура в січні мінус 3,6oС. Сніговий покрив нестійкий: часті відлиги до плюс 5-10oC. Але раз в 10-15 років в нічний час температура повітря може опускатися до мінус 25 і нижче. Читайте докладно

Літо тепле, в окремі роки посушливе. Фактично триває з травня по кінець вересня. Середня температура в липні + 22-24 оС. Середні денні температури часто досягають + 30-34, а максимальні 37-40 оС. За рік випадає 540 мм. опадів. У літній період часті грози.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  /  Водонагреватель Титан электрический  /  Купить панели МДФ  / 
Повернутись до початку