Виготовлення банерів у Києві

Виготовлення банерів у Києві

Виготовлення банерів у Києві

Виготовлення банерів у Києві терміново і дешево для реклами вашого бізнесу в приміщенні або на відкритому повітрі.

Компанія АМС Принт може надрукувати:


рекламний банер розтяжка;

вивіски дорожні;

тимчасові вивіски;

presswall (Фотостім);

для мобільних конструкцій;

декоративні полотна;

зовнішня реклама.

За вашим бажанням можлива обробка надрукованого баннерного полотна відповідно до технічного завдання. Друк банерів проводиться на якісних матеріалах відповідно до стандартів необхідного вам якості. Терміновий друк рекламного банера в день замовлення можливо в разі наявності готового макету. З виготовленням макета, друк можливий на наступний робочий день. Доставка по місту - безкоштовно, при сумі замовлення друку банерів від певної суми.

Замовити виготовлення банера терміново і дешево в Києві

У он-лайн калькуляторі автоматично є знижка на друк від загального обсягу банера. Зробіть розрахунок на друк банерів, завантажте макет і отримаєте ваше замовлення! Замовити виготовлення банерів сьогодні швидше, ніж налити чашку чаю.

Рекламні банери розтяжки на замовлення

Якщо вам потрібен банер великого розміру, такий як розтяжки і фасадні банерні, спеціолісти компанії можуть запропонувати хороші і навіть низькі ціни. Друк банерів може супроводжуватися подальшим монтажем будь-якого розміру, люверси і тд. Наше високопродуктивне обладнання дозволяє здійснювати друк банера на швидкості. Ми впораємося з будь-яким обсягом друку в короткі терміни.

Замовити дизайн банера

Разом з виробництвом банерів ви відразу можете замовити дизайн, це значно скоротить час виробництва і затвердження готового макету. Якщо у вас немає часу, ви можете замовити дизайн віддалено, через наш сайт.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Матролюкс матрасы  /  Наливные полы в Украине  /  Жесткий диск купить  /  Качественная установка плинтуса Киев  /  Химчистка женской обуви  /  На Women's World Cup 2019 по футболу уже продано более 720 000 билетов  /  Кредит онлайн Украина оформляет у проверенного кредитора  / 
Повернутись до початку