Практичні поради або як не помилитися із вибором електрочайника?

Практичні поради або як не помилитися із вибором електрочайника?

Практичні поради або як не помилитися із вибором електрочайника?

При покупці такого необхідного у побуті приладу, як електрочайник, дуже важливо враховувати його практичність і зручність у використанні. Ось деякі практичні поради щодо вибору електрочайника:


1. Потрібно звернути увагу на такий критерій чайника, як потужність. Якщо у Вашому будинку нова проводка, тоді можна собі дозволити придбання електрочайника з більшою потужністю, а якщо стара - то вибирайте найменшу.

2. Обирайте чайник з об'ємом, що відповідає потребам Вашої сім'ї. Для великих сімей з 4 і більше осіб підійдуть моделі електрочайників з об'ємом 2,2-3л. Для сім'ї з 2-3 чоловік буде достатньо електрочайника з об'ємом 1,2-1,8л. Бувають й мініатюрні моделі об'ємом 0,5-1л для нечастого використання в поїздці або на дачі. Правильний обсяг чайника - це запорука правильної експлуатації приладу та кип'ятіння не тільки потрібної кількості води, але й економії енергії. Більш того, накип'ячена кілька разів вода втрачає багато своїх корисних властивостей.

3. Металеві електрочайники вважаються найбільш довговічними та надійними, хоча вибір дизайнерських рішень у них невеликий й ціна вища, ніж на пластикові електрочайники. Деякі виробники додають у свої моделі подвійні металеві стінки, які довше утримують тепло і тим самим виконують функцію термоса. Скляні електрочайники нагріваються довше. Їх вартість значно вище, ніж в апаратів з пластмаси. Пластикові чайники дивують своїми кольорами, дизайном і співвідношенням "ціна-якість". Асортимент електрочайників в інтернет-магазинах різноманітний і зробити їх вибір завжди допоможуть якісні фото та докладні характеристики товару.

4. Наявність шкали, що показує рівень рідини, буде перевагою для практичності та зручності експлуатації чайника. За допомогою шкали можна визначити перелив чи недолив води. Наприклад, така шкала є в електрочайнику SATURN ST-EK8425 Black Blue - купити електрочайник у Львові та всій Україні можна в інтернет-магазині "ЖЖУК".

5. Кришка електрочайника повинна легко відкриватися. Зручніше її відкривати кнопкою. Звичайна знімна кришка небезпечна - за нею доведеться стежити. Та й відкривати її, щоб додати води, теж небезпечно, якщо там вже є гаряча вода.

6. Носик чайника повинен бути подовженим і злегка зігнутим, щоб не розбризкувати воду при наливанні окропу.

7. Якщо Ви плануєте використовувати воду з-під крану, слід вибирати електрочайник із фільтром. Такий фільтр буде затримувати накип при наливанні окропу в чашку.

8. Хороший електрочайник повинен бути безпечним із захистом від опіків та електротравм. Він повинен мати індикатор роботи та автоматично вимикатися, коли вода закипить.

Витративши на вибір нового електрочайника трохи свого часу, Ви зможете придбати надійного помічника для всієї родини!

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Матролюкс матрасы  /  Наливные полы в Украине  /  Жесткий диск купить  /  Качественная установка плинтуса Киев  /  Химчистка женской обуви  /  На Women's World Cup 2019 по футболу уже продано более 720 000 билетов  /  Кредит онлайн Украина оформляет у проверенного кредитора  / 
Повернутись до початку