Паперове шоу - дійство, яке запам’ятається назавжди

Паперове шоу - дійство, яке запам’ятається назавжди

http://dolan.com.ua/articles/pres-relizi/paperove-shou-dystvo-yake-zapamyatatsya-nazavzhdiЯкщо Ви хочете щоб Ваше свято запам’яталось назавжди, то варто замовити Паперове шоу. Це справжній ексклюзив у Львові!

Паперове шоу від студії «Пікан» - це просто вибух емоцій, нескінченного позитиву, може драйву та енергії, відчуття справжнього та незабутнього свята.


Шоу неодмінно стане одним з найцікавіших розваг для дітей, дорослих, батьків і всіх гостей Вашого свята! Паперове шоу можна замовити на весілля, день народження, хрестини, іменини, випускний у школі та дитячих садочках, або просто на драйвову та круту вечірку чи дівич-вечір від студії "Пікан" - https://pikan.com.ua/services_children/paperove-shou/ .

Під жваву, веселу, запальну музику Ви та всі хто є присутнім на святі будуть веселитися, танцювати, кидатись папером. Папір буде по-всюди. Студія "Пікан" пропонуємо Вам насолоджуватись 40 кілограмами плівкого, анти-алергенного, високо-якісного паперу. Це незабутні емоції та незабутня атмосфера щастя, яка буде витати в повітрі.

Пластівці білого кольору, ніби дощ, який повільно кружляє в повітрі над Вами та створює атмосферу святкового настрою і захоплення глядачів. Можна звичайно і спостерігати за видовищем, а можна звичайно і купатися в білосніжних хвилях паперу та в заметах з паперових смужок.

Незліченні потоки плівкових паперових заметів, створять атмосферу незабутнього свята та зможуть здивувати Вашого глядача! Незадоволених гостей бути не може, бо всі братимуть участь в Паперовому шоу - усі без винятку. Повірте ніхто не залишиться осторонь! Всім випаде нагода зануритись в папір з головою!

Шоу, що буде доречний на будь-якому святкуванні

Також можна влаштувати різноманітні конкурси в яких Ви та Ваші гості зможуть приймати участь. Адже Паперове шоу - це не тільки розвага дітей! Дорослі теж залюбки зможуть кидатися, плавати, одним словом, веселитися. Нескінченний потік паперу буде тривати до 45 хвилин. За цей час всі гості Вашого свята зможуть сповна відчути радість від проведення паперового шоу!

Паперове шоу може бути як завершенням свята, так і основною або ж єдиною програмою. Вас без сумніву вразять ці масштаби нашого паперового шоу. На Ваших гостей чекатимуть колосальні купи паперу . Дійство, яке Вам запам’ятається назавжди. І Ви не раз ще будете згадувати про Паперове шоу та неодмінно захочете його повторити. Ми зробимо для Вас незабутнє свято!

Гарантуємо 100% позитиву та радості на Вашому святі.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Ремонт коттеджей в Алматы  /  Как устранить запах изо рта  /  Фильтры обратного осмоса в Днепре  /  Как правильно выбрать автотранспортную компанию?  /  Виготовлення банерів у Києві  /  Преимущества заработка на бирже Forex  /  Каталог товарів "Країна стендів"  / 
Повернутись до початку