Каталог товарів "Країна стендів"

Каталог товарів "Країна стендів"

Каталог товарів

У Вас є чудова можливість придбати інформаційний стенд на замовлення будь-якого формату під ваші запити і потреби у сучасній компанії «Країна-стендів». Завдяки власному виробництву і значного досвіду в цій сфері ми гарантуємо високу якість готової продукції. Більш того, виготовлення рекламних стендів є одним з профільних напрямків нашої роботи. Каталог товарів "Країна стендів":


- Інформаційні дошки. Великі щити з пластиковими відсіками для змінних вкладишів виготовляються з пластика. Можливо обрамлення легким металевим профілем по периметру.

- Стенди для дитячих садків та шкіл. Для виробництва інформаційних дощок такого типу використовуються екологічно безпечні матеріали. Оформлення варіюється від яскравих барвистих тонів для малюків до суворого офісного стилю для підлітків. Фактура, матеріал, дизайн і наповнення узгоджуються за бажанням.

- Магнітні дошки. Поверхня проводиться з металу, на який за допомогою магнітів кріпляться документи, рекламні та інші матеріали. Практичне і зручне рішення, особливо при постійному оновленні даних.

- Будівельні інформаційні щити. Розміщуються на вулиці, тому для них використовується стійкий метал із захистом від вологи і корозії. Необхідна інформація наноситься на плівку накаткой - такий стенд має тривалий термін експлуатації. На будівельному щиті зазвичай розміщуються відомості про майбутнє об'єкті, дані про генерального забудовника і так далі.

- Куточок споживача. Містить реєстраційні документи суб'єкта господарювання, інформацію для споживачів, а також контактні дані продавця. Є обов'язковим атрибутом магазинів і інших об'єктів торгівлі.

- Пожежні дошки і щити з охорони праці. Знайомлять персонал із заходами безпеки, містять витяги з законодавства, а також плани евакуації при пожежі.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Матролюкс матрасы  /  Наливные полы в Украине  /  Жесткий диск купить  /  Качественная установка плинтуса Киев  /  Химчистка женской обуви  /  На Women's World Cup 2019 по футболу уже продано более 720 000 билетов  /  Кредит онлайн Украина оформляет у проверенного кредитора  / 
Повернутись до початку