У Новомосковському районі будують і ремонтують дитсадки

У Новомосковському районі будують і ремонтують дитсадки

У Новомосковському районі будують і ремонтують дитсадки

У Новомосковському районі будують і ремонтують дитсадки. Реконструкцію дитсадка в селищі Голубівка почали в листопаді 2015 року. За словами підрядників, будівля була в аварійному, навіть жахливому, стані. Дах протікав, в вікнах - щілини, підлога провалювався, а всі комунікації повністю вийшли з ладу. Зі старту капітального ремонту тут вже багато зроблено.


Поклали і керамічну плитку, поштукатурили і пошпаклювали стіни. У березні вже взялися за фасад. До кінця робіт все виділені кошти будуть освоєні - переконують підрядники. Повiдомляють канал 34.

У цьому дитячому садку виховують дітей з Голубівки та інших сіл. Діти творчі та активні. Після ремонту в дитячому саду відкриють додаткові приміщення. У них планують обладнати спеціальні розвиваючі групи.

Проект реконструкції дитячого закладу передбачав 3 роки. Розповідає народний депутат України Вадим Нестеренко. Він особисто контролює хід робіт.

Цієї осені ремонт планують повністю завершити. І заклад почне приймати малюків. За словами народного депутата України Вадима Нестеренко, це не єдиний об'єкт, що реконструюють в Новомосковському районі.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Приобретаем оборудование для шиномонтажа по доступной цене  /  Все для эпиляции и депиляции в интернет гипермаркете по выгодным ценам!  /  Самая качественная и модная детская одежда представлена на полках нашего интернет магазин  /  Сборная Египта и Уганды сохранят лидирующее положение после 2 тура  /  Интернет казино GoXBet  /  Тренды одежды 2019 года по мнению ведущих дизайнеров Украины  /  Лучшие игровые автоматы онлайн  / 
Повернутись до початку