Демобілізовані приступили до вивчення англійської на безкоштовних курсах

Демобілізовані приступили до вивчення англійської на безкоштовних курсах

Демобілізовані приступили до вивчення англійської на безкоштовних курсах

Ще дві групи учасників АТО приступили до курсів англійської. Протягом трьох місяців знання удосконалюватимуть більше 20 хлопців. Зараз на безкоштовних курсах іноземний вивчають ще 85 військових, 260 - вже завершили заняття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.


Боєць Національної гвардії Микола в школі вивчав німецьку. На курсах для АТОшніков англійська буде освоювати практично «з нуля».

«Розумію, що є недолік в знанні мови. Англійська - універсальний, він дозволяє спілкуватися практично з будь-якими народами. Хочу, виїжджаючи за кордон, розуміти людей і знаходити з ними спільну мову. Потрібно розширювати кругозір », - поділився Микола.

А ось Анатолій з 93 бригади трохи розуміє англійську. Але вважає, що цього не достатньо.

«У мене початковий рівень. Англійська вивчав в школі, вже все забулося, - говорить чоловік. - У всіх європейських країнах вчать цю мову. Йдемо в Європу, повинні теж його знати ».

У двох нових групах з англійської - більше 20 бійців. Вони будуть займатися три місяці. Викладач Марія Кравець обіцяє: буде викладати не лише за підручниками, а й знаходити для хлопців цікаві завдання. Акцент - на розмовну англійську.

«Я вже працюю з групою АТОшніков. Це одні з найбільш цілеспрямованих і дисциплінованих студентів. Деякі показують великий прогрес. Ми обговорюємо англійською все, що завгодно », - посміхається викладач курсів Марія Кравець.

Безкоштовні курси англійської вже завершили 260 бійців, 85 - ще вчаться.

«Освітні програми - відмінний спосіб реабілітації демобілізованих. Вони допомагають адаптуватися в мирному житті, удосконалити знання та знайти роботу до душі. Ще в 2015-му запустили безкоштовні курси програмування і англійської, які вже пройшли сотні військових. Набір в нові групи триває і зараз. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО при ДнепрОГА », - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Центр допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел .: (056) 742-86-62. Курси безкоштовні. Щоб подати заявку, при собі необхідно мати посвідчення учасника бойових дій та документ, що підтверджує безпосередню участь в АТО.

джерело 34

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Авто аукцион  /  Встраиваемые светильники недорого  /  Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  / 
Повернутись до початку