Як обирати срібні браслети для чоловіків і не помилятися

Як обирати срібні браслети для чоловіків і не помилятися

Як обирати срібні браслети для чоловіків і не помилятисяПредставник сильної статі, що слідкує за своїм зовнішнім виглядом, неодмінно зверне увагу на такий цікавий елемент стилю, як срібні браслети для чоловіків. Дорогоцінні прикраси – те, що додасть вашому образу ще більше мужності й елегантно підкреслить вашу привабливість.


Чого не слід обирати: коротко про антитренди

Оскільки чоловіки не так часто носять ювелірні прикраси, дуже складно знайти актуальну інформацію про те, як справді слід підбирати їх.

Коли мова йде про чоловічі браслети, НЕ СЛІД обирати:

· особливо широкі й грубі моделі, що нагадують ланцюги;

· браслети із великою кількістю дорогоцінного каміння. Лаконізм зараз у моді, тому більш актуальні вироби без камінців. Але якщо все-таки хочеться додати нотку яскравості, обирайте моделі з однотипними камінцями і без їхнього надлишку;

· надто пістряві, нелаконічні речі;

· браслети до годинника. Адже ці два аксесуари не повинні бути разом в одному образі. Або одне, або інше.

Основні правила вибору

Продивіться фото, журнали, каталоги

Коли ви побачите фото знаменитостей чи фотомоделей із різноманітними браслетами на руці, вам буде легше зрозуміти, які мотиви й елементи вам більше подобаються. Не потрібно наслідувати зірок, просто зверніть увагу на те, що вам подобається.

Розбираємося з шириною

Як обирати срібні браслети для чоловіків і не помилятися

Коли не знаєте, наскільки широкий браслет хочете, відштовхуйтеся від ширини зап’ястку. Тонкі моделі слід обирати чоловікам із тоншим зап’ястком, більш широкі – відповідно, з ширшим. Усе прямо пропорційно. Браслет – той аксесуар, що підкреслює мужні кисті ваших рук, саме тому важлива ця пропорційність.

Але, в будь-якому разі, уникайте сильної масивності – нині вона моветон! Якщо хочете широкий браслет, зверніть увагу на гладкі лаконічні моделі з гравіюванням.

Класика чи молодіжний стиль?

Визначтесь зі стилем, адже деякі молодіжні браслети не вписуються в класичний образ. Часто такими стають вироби з камінцями або яскравим незвичайним оформленням.

Як обирати срібні браслети для чоловіків і не помилятисяУ моді зараз лаконічність, тому якщо вас цікавить елегантна простота, ви чудово впишетесь у будь-який стиль, і ваш образ стане більш солідним і витриманим.

Срібло + шкіра

Віднедавна дизайнери активно демонструють стильні шкіряні браслети зі срібними елементами (стильні застібки, намистини, кільця тощо). Вони доволі цікаво комбінуються не стільки поодинці, скільки по кілька різних, але схожих браслетів, і оригінально доповнюються годинником. Залежно від лаконічності, можуть вписуватися як в молодіжний, так і в діловий образ.

Джерело: https://lionsheart.com.ua/

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Разрешение от Гоструда на использование механизмов, машин, оборудования повышенной опасности  /  Запорные вентили криогенные  /  Комплексна експертиза проектів  /  Наше бюро переводов в Киеве готово перевести любой вид документации с точностью и по умеренной цене  /  Если вы хотите воспользоваться онлайн кредитами, то можете быть уверены в том, что вы найдете выход из любой ситуации  /  Янтарь изделия: лечебные свойства и характеристики  /  Body to body massage manhattan  / 
Повернутись до початку