Заміна втрачених зубів імплантантами

Заміна втрачених зубів імплантантами

Заміна втрачених зубів імплантантами

Видалений зуб згодом, крім зіпсованої посмішки, приносить людині багато проблем і незручностей. Особливо це стосується жувальних зубів. При їх відсутності посилюється навантаження на сусідні утворення чи протилежний зубний ряд, що сприяє зміні прикусу та швидкому розвитку карієсу. Але на щастя, сучасна стоматологія не стоїть на місці і стрімко розвивається. На сьогодні існує така прогресивна методика, як імплантація зубів, ціни на неї одні з найдорожчих у стоматології і залежать від багатьох факторів. Однак, заради гарної посмішки можна піти на відчутні витрати.


Вибір між протезом та імплантом

Для заміни втрачених зубів в стоматологічній практиці широко застосовуються традиційні протези, які більш поширені серед пересічних громадян. Тому, коли мова заходить про імпланти, людей, в першу чергу, цікавить в чому полягає відмінність імплантації від звичного протезування. Якщо зауважити коротко, до відмінних рис першого методу від другого відносять:

 • збереження здорових зубів;

 • надійне кріплення імпланта;

 • довговічність використаного матеріалу.

Недоліки, які були притаманні традиційному протезуванню, а саме встановлення протезів з опорою на сусідні зуби, з моменту появи новітньої процедури усунуті. І це, без сумніву, значні переваги імплантації. Вартість її, на перший погляд, дорожча. Але, враховуючи тривалість експлуатації штучних коренів, та те, що при їх встановленні немає потреби обточувати зуби та видаляти нерви з сусідніх утворень, то очевидно переважає економія і матеріальна, і моральна.

Отож, вибирати між простими звичними або сучасними новітніми конструкціями, справа особисто кожного.

Етапи відновлення зубного ряду

Одним із популярних видів такого роду операцій є класична. Вона складається з наступних етапів:

 1. Хірургічне втручання — введення імплантату безпосередньо в кістку. Операція починається із розрізу слизової оболонки ясен, просвердлювання отвору за допомогою фізіодиспенсера. Після того, як лікар встановить (вкрутить) імплант, слизову зашивають.

 2. Протезування — прикріплення конструкції (над встановленим раніше імплантом) для правильного формування ясен. Через три тижні лікар вкручує пацієнту абатмент та встановлює коронку, використовуючи цемент.

Таким чином, людина за допомогою стоматологічних імплантантів може повернути собі втрачені зуби. Якщо звернути увагу на відгуки дописувачів, то багато хто з них віддає перевагу ізраїльським та німецьким виробникам штучних зубних коренів.

Переваги та недоліки зубних імплантів

Будь-яка стоматологічна конструкція, за допомогою якої проводиться лікування, вирівнювання або відновлення зруйнованого зубного ряду, має як певні переваги, так і деякі недоліки. До головних позитивних моментів класичної імплантації можна віднести:

 • Поетапну установку, що дозволяє організму адаптуватися до імплантів, як до чужорідного тіла.

 • Розбірні конструкції зуба.

 • Рівномірний розподіл навантаження по всій щелепі.

Відновленню підлягають як передні, так і жувальні зуби.

Серед недоліків можна назвати:

 • Тривале лікування.

 • Великий список протипоказань.

 • Наявність ризику відторгнення чужорідного тіла.

 • Важкий післяопераційний період (набряки, біль).

Перед початком такої операції потрібно все детально обговорити з лікарем. Чим ретельніше буде здійснений підготовчий етап, тим вищі шанси на успішне проведення стоматологічної процедури.

Ускладнення після імплантації

Існуючі естетична та психологічна складові імплантів вважаються запорукою їх надзвичайної популярності. Однак, після проведення, здавалось, безпечної міні-операції, можливі небажані побічні наслідки, серед яких:

 1. атрофія кістки, що оточує штучний корінь;

 2. запальні процеси (періімплантит);

 3. кровотеча;

 4. підвищення температури тіла.

Також в місцях встановлення конструкції можуть мати місце запалення м'яких тканин, оніміння і болючі відчуття.

Які існують протипоказання

В кабінеті у стоматолога ви дізнаєтеся не тільки про ціни на зубні імпланти, а також чи можна взагалі вам проводити цю стоматологічну процедуру. Обставин, які унеможливлюють заміну втрачених зубів шляхом імплантації, достатньо багато. До відмови мають бути готовими наступні пацієнти:

 • віком від п'ятдесяти п'яти років;

 • хворі на туберкульоз, гонорею;

 • з хронічними захворюваннями серця, печінки, нирок;

 • онкохворі;

 • у яких виявлено прогресуючу хворобу пародонту, кісти чи залишки коренів в щелепі;

 • з проблемами щитовидної залози.

Також впливає на рішення лікаря стан ротової порожнини, відсутність гінгівіту, бруксизму, цукрового діабету другого типу, остеомієліту, аритмії, дефектів щелепи та атрофії кісткових тканин. Жінкам, які виношують дитину чи годують грудьми, особам,що мають шкідливі звички, порушення з боку нервової системи, доведеться почекати з проведенням імплантації до кращих часів.

За більш детальною інформацією та консультацією лікаря, звератайтеся до нашої клініки.

Адреса клініки: м.Львів, вул.Ш.Руставелі 32/1,

тел. (032) 276-76-38, (097) 682-83-82, (093) 483-63-54.

Години роботи: пн - пт 9.00-20.00, сб - за попереднім записом

Наш сайт: http://elvirabezvushko.com.ua

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Качественные товары для вейперов  /  Лучшие и худшие 3-х летние автомобили  /  Купить качественную резину, шины, диски от «AvtoCord»  /  Майстерня по ремонту телевізорів Контакт Сервіс  /  Перила з нержавіючої сталі  /  Винница становится европейским городом  /  Удобный заезд для инвалидных колясок  / 
Повернутись до початку