Команда Валентина Резніченка прочитала улюблені вірші до Дня поезії

Команда Валентина Резніченка прочитала улюблені вірші до Дня поезії

Команда Валентина Резніченка прочитала улюблені вірші до Дня поезії

Ліна Костенко, Ігор Сєверянин та навіть Редьярд Кіплінг. Команда Валентина Резніченка прочитала улюблені вірші. Так у ДніпроОДА відзначили Всесвітній день поезії. Хто обожнює вірші про кохання, а хто декламує римовані рядки англійською – дізнавайтеся далі.


«Поезія для мене – це школа, юність. В той період будь-які вірші сприймалися дуже емоційно, зачіпали та викликали відгук у серці. Зараз я читаю багато, але рідко вірші, - поділилася координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. – Вірш, який я прочитаю, написаний сто років тому, але актуальний й досі».

«Мій улюблений вірш написав Редьярд Кіплінг, який більшості з нас відомий творами «Мауглі», «Рікі-Тікі-Таві». Але у нього є чудові вірші. Один із них - «Заповідь», - розповів радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин. - У ньому автор звертається до свого сина. Просить, щоб він завжди залишався собою та вмів прощати»

«Зараз найчастіше читаю наукову літературу. З поетів люблю Ліну Костенко. Нею пишається вся країна та світ», - радник голови ДніпроОДА Ірина Грицай.

Всесвітній день поезії відзначається щороку 21 березня.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Авто аукцион  /  Встраиваемые светильники недорого  /  Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  / 
Повернутись до початку