Як українцю відкрити бізнес і отримати посвідку на проживання в Литві

Як українцю відкрити бізнес і отримати посвідку на проживання в Литві

Як українцю відкрити бізнес і отримати посвідку на проживання в Литві

Купити литовську компанію і почати власний бізнес в Литві - легко і швидко, всього за 1 робочий день! Усі пропоновані нами компанії знаходяться в чудовому стані, у них немає ніяких боргів або інших зобов'язань.
Що значить вже заснована литовська фірма?


Одне з головних переваг відкриття своєї фірми в Литві - це відкриті кордони по всьому ЄС, і можливість швидко доставляти товари без довгого оформлення документів. У Литві відсутнє подвійне оподаткування, завдяки договору з багатьма країнами.
Для російськомовних бізнесменів відкриття своєї фірми в Литві має важливу перевагу, так як російська мова досить поширений у великих містах Литви, що допомагає ефективніше просувати свій бізнес, без виникнення мов бар'єрів.

Литва - найкраща в Прибалтійському регіоні країна для створення і розвитку власного бізнесу зі стабільною ринковою економікою. Зручне географічне розташування дозволить Вам легко і швидко переміщатися в будь-яку європейську країну.

Скориставшись можливістю створення бізнесу в Литві, Ви спрощуєте собі можливість отримати вид на проживання, а також зможете безперешкодно пересуватися по всіх країнах Шенгенської зони. Бізнесменів з інших країн в Литві приваблюють низькі податки, невелика плата за оренду офісів, помірні ціни на нерухомість і якісний європейський сервіс.

DNB без наявності ВНЖ у директора / засновника взагалі не відкриває, ні за яких умов. Ні новим фірмам, ні вже працюють деякий час.
SEB і Nordea - нічого не скажу, про них не в курсі, хоча SEB теж дуже малоймовірно що відкриє.
Данський, Шаулю і Медіцінос відкривають в 99,9% випадків. Але останній не рекомендував би. Таке відчуття, що він в черзі за СНОРАС і Укіо. (Ніяких підтверджень, просто суб'єктивна оцінка)

Для реєстрації підприємства (UAB) і індивідуального підприємства (ІП) необхідні наступні документи:

    Паспорта з пропискою всіх акціонерів на даний момент в Росії, Білорусі, Україні або в інших країнах.
    Закордонний паспорт або його копія.
    Назва компанії, зареєстрованої в Литві.
    Вид діяльності компанії.


А навіщо платити саме скажені гроші? У будь-литовській газеті оголошень знайдете купу людей, які з радістю зроблять це для вас за копійки. А якщо ви це хочете зробити самостійно, то процедура приблизно наступна:

1. У Registrų centras резервуєте назву фірми.
2. У нотаріуса підписуєте įmonės steigimo aktas.
3. З актом йдете в банк, відкриваєте рахунок і кладете туди статутний капітал.
4. У Registrų centras реєструєте фірму.

Десь там ще треба друк зробити, але це дрібниці. Установа юридичних осіб в Литві регламентується такими нормативними актами, як Цивільний кодекс, Закон про акціонерні товариства, Закон про публічні установах і ін.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

День Донора в городе Желтые Воды  /  Как эффективно тренировать мозг?  /  Какие риски существуют при приобретении автомобиля с пробегом  /  Рекомендации по выбору коптильни для дома  /  Женская одежда оптом  /  Роль СКУД в инфраструктуре офисных зданий и предприятий: задачи и преимущества системы  /  Шкафы управления для метрополитена  / 
Повернутись до початку