Дніпропетровська ОДА через Prozorro закупить 1,7 млн ​​мальків

Дніпропетровська ОДА через Prozorro закупить 1,7 млн ​​мальків

Дніпропетровська ОДА через Prozorro закупить 1,7 млн ​​мальків

1,7 мільйона коропів, товстолобиків і білих амурів в цьому році випустять в Дніпро. Мальки очищатимуть головну артерію області - вони харчуються зеленими водоростями, так фільтрують воду. Програма відновлення біологічного режиму річки Дніпропетровська ОДА запустила в 2016. Зариблення проводитимуть щорічно, в цілому випустять в Дніпро 9 мільйонів мальків. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.


«Щорічно Дніпро страждає від засилля водоростей. Щоб вирішити цю проблему, впроваджуємо Програму відновлення біологічного режиму Дніпра. Вчені підрахували: для очищення річки знадобиться 9 мільйонів мальків, які живляться водоростями. Зариблення почали в минулому році - восени в воду вирушили 1,2 мільйона риб. У 2017-му випустимо в Дніпро ще 1,7 мільйона коропів, товстолобиків і білих амурів », - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Мальков куплять через систему електронних закупівель Prozorro. Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА вже оголосив тендер.

«Водорості уповільнюють швидкість течії. Результат - застій води і погіршення її властивостей. Зариблення дозволяє з мінімальними витратами ефективно боротися з цією проблемою, - розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ДнепрОГА Руслан Стрілець. - Рибу в Дніпро випустимо восени. Це сприятлива пора для малюків, щоб вони змогли вижити в річці і підрости ».

За Програмою відновлення біологічного режиму річки 9 мільйонів мальків в Дніпро випустять до 2025 року.

джерело 34

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Авто аукцион  /  Встраиваемые светильники недорого  /  Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  / 
Повернутись до початку