На Дніпропетровщині підприємця позбавлені ліцензій за продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім

На Дніпропетровщині підприємця позбавлені ліцензій за продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім

На Дніпропетровщині  підприємця позбавлені ліцензій за продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім

На Дніпропетровщині двох підприємців, які продавали неповнолітнім тютюнові та алкогольні вироби, позбавили ліцензії. Про це повідомляє прес-служба ГУ УКРІНФОРМ України в Дніпропетровській області.


Також в управлінні відзначили, що за січень-лютий 2017 роки від плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкоголю і тютюнових виробів до місцевих бюджетів Дніпропетровської області від платників регіону надійшло 12,9 мільйонів гривень.

Всього в області діє 12 445 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Зараз, протягом двох місяців 2017 року, суб'єкти господарювання Дніпропетровщини отримали 952 ліцензії, з них 521 - на право здійснення торгівлі в роздрібну торгівлю алкогольними напоями та пивом і 431 - тютюновими виробами.

У прес-службі додали, що вчасно не розрахувалися і не дотримувалися правил торгівлі 842 суб'єкта господарювання. За це вони позбавлені ліцензій або їх дія була припинена.

джерело 34

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Качественные запчасти на трактор  /  Чашки Бергофф купить Киев  /  Увлекательное Госукрлото  /  Купить весы автомобильные  /  Куплю антиквариат  /  Водонагреватель Титан электрический  /  Купить панели МДФ  / 
Повернутись до початку