Проблеми внутрішнього утеплення стін

Проблеми внутрішнього утеплення стін

Проблеми внутрішнього утеплення стінСучасні будівельні матеріали мають багатошарову структуру, що дозволяє добре утримувати тепло всередині приміщення, а значить, істотно економити на енергоносіях, ціни на які неухильно зростають. Однак серед житлового масиву переважають будови радянського періоду - цегляні і панельні будинки, які не відрізняються хорошими теплоізоляційними властивостями. Саме тому питання утеплення житлових приміщень так актуальне, а попит на утеплювальні роботи неухильно зростає.


Зовнішнє утеплення стін і фасадів будинків широко застосовується як на пострадянському просторі, так і в країнах Європи і не викликає ніяких питань. Фахівцями розроблені і впроваджені кілька різних технологій, що мають свої «за» і «проти» і відрізняються за ефективністю і ціною. А ось на терені утеплення стін зсередини серед професіоналів йдуть запеклі суперечки, причому оспорювати не відмінності в технології, а сама можливість внутрішнього утеплення житла як така, і не рідко можна почути категоричне її заперечення.

Так що ж робити звичайній людині, замерзаючому в холодній квартирі, яку з об'єктивних причин немає можливості утеплити зовні, що буває не так вже й рідко. Квартира може перебувати в будинку, розташованому в історичній частині міста, де заборонено вносити будь-які зміни в зовнішній вигляд фасаду, або фасад має дорогу обробку, або ж квартира межує з шахтою ліфта, наприклад. Питання, звичайно, не простий, але безвихідних ситуацій не буває, а значить - рішення є, хоча воно і непростий.

У чому складність утеплення стін зсередини

Проблема внутрішнього утеплення стін полягає в тому, що відбувається зміщення точки роси з товщі стіни, де вона знаходиться при відсутності утеплення, до внутрішнього краю стіни, на кордон з утеплювачем. Конденсат починає руйнувати як утеплювач, так і матеріал стіни, чого особливо схильний до цегла. В результаті тепловтрати зростають ще більше, і до цього додається ще й розвиток грибка і цвілі, що шкодить як будівлі, так і здоров'ю населяють його людей і тварин.

Перш, ніж зважитися на утеплення квартири зсередини, потрібно добре проаналізувати, чи немає інших причин холоду в приміщенні або джерел витоку тепла, крім холодних стін. При їх наявності навіть якісно виконане утеплення, як зовнішнє, так і внутрішнє, не принесе очікуваного результату.

Куди може йти тепло

Місця витоку тепла з приміщень можуть бути наступні:

• недостатня герметизація вікон;

• прозирає з вхідних дверей;

• порушена система вентиляції, і повітря йде не зовні, а всередину приміщення.

• холодний стеля, що можливо для мешканців останніх поверхів.

• холодну підлогу, що не рідкість для квартир, розташованих на першому поверсі.

Тільки при виключенні тепловтрат по перерахованих причин має сенс вирішуватися на внутрішнє утеплення стін. При цьому потрібно пам'ятати, що таку складну роботу повинні проводити тільки висококваліфіковані фахівці. В іншому випадку можна втратити чималі гроші і завдати шкоди власному житлу і здоров'ю.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Виготовлення банерів у Києві  /  Преимущества заработка на бирже Forex  /  Каталог товарів "Країна стендів"  /  Трубы и фитинги на выгодных условиях  /  Уход за посевами подсолнечника  /  Основное садовое оборудование  /  Стенды по пожарной безопасности для организаций  / 
Повернутись до початку