Оглядова цікава екскурсія

Оглядова цікава екскурсія

Оглядова цікава екскурсія

Щотижня від центральної площі Дніпра відправляється автобус з оглядовою екскурсією.

Не секрет, що історію рідного міста знають далеко не всі місцеві мешканці. Що вже казати про приїжджих.

Подорож починається з розповіді екскурсовода про Центральну площу Дніпра, яка стала свідком Революції гідності в 2014 році.


В екскурсійну програму входять відвідини пам’ятки садово-паркового мистецтва, найстарішого парку, що в сучасному житті носить ім’я Шевченка. Майже три сторіччя тому він був заснований Лазарем Глобою, а зараз є одним із улюблених місць відпочинку городян.

Однією з родзинок екскурсії є садиба Яворницького – будиночок з червоної цегли, що має за плечима понад вікову історію. Видатний український історик Дмитро Іванович Яворницький залишив містянам чудову згадку про себе - Дніпропетровський національний історичний музей, який він заснував.

Яскраві враження справляє на учасників огляду Будинок Хрінникова, наразі Гранд Готель «Україна», що по праву є однією з візитівок міста. Побудовано його понад сто років тому в стилі українського модерну на знак відродження України, тому свого часу ця архітектурна пам’ятка вважалася викликом царському режиму.

Наступна архітектурна перлина в нашому екскурсійному маршруті – готель «Асторія». Це одна з найбільших споруд початку ХХ століття і один з найцікавіших прикладів класицизуючого модерну в Україні.

Наприкінці екскурсії заплановано зупинку біля Пам’ятника Слави, що за задумкою авторів захищає місто від ворожих вітрів. Традиційно до монументу покладають квіти молодята у день весілля.

Традиції родинних екскурсій були започатковані міським осередком партії БПП «Солідарність» в минулому році. З того часу проект «Найкраще місто на Дніпрі» набув шаленої популярності. Заявку на участь в ньому можна залишити. Зателефонувавши до міського чи районних осередків, контакти яких є на офіційному сайті Тетяни Ричкової.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
9
регионов
магазинов

Уборка квартир в Киеве  /  Partnervermittlung CQMI  /  Купить квартиру в жилом комплексе Отау  /  Аксессуары, которые обязательно понравятся вам, представлены на страницах интернет-магазина “Мode”  /  Желаете купить качественные меховые изделия? Добро пожаловать в нашу компанию  /  Душевые кабины из стекла  /  Автокурси Львів  / 
Повернутись до початку